Kontakta oss

Vi är en grossist och har därför ingen försäljning till privatpersoner.


Svanefors Textil AB
Öresjövägen 102
511 93 Torestorp
hitta hit

Tfn växel: +46 320 20 57 40
Fax: +46 320 559 44
info@svanefors.se

Telefontider
Mån-To 8-16, Fre 8-15
(Dag före röd dag stänger vi 12)

Order Sverige
Tfn: +46 320 20 57 40
order@svanefors.se

Order Finland
Tfn: +46 320 559 43
marita@svanefors.se

KONTOR/OFFICE

VD / Managing Director
Martina Skattberg
Tfn: +46 320 20 57 44
martina.skattberg@svanefors.se

Försäljningschef / Sales Manager
Lars Svanhäll
Tfn: +46 320 20 57 48
lars@svanefors.se

Ekonomiansvarig / CFO
Catarina Bengtsson
Tfn: +46 320 20 57 46
catarina@svanefors.se

Ekonomi kundreskontra
Helena Hård
Tfn: +46 320 20 57 47
helena@svanefors.se

Marketing / Inhouse / Press
Cecilia Sand
Tfn: +46 320 559 42
cecilia.sand@svanefors.se

Eva Carlander
Tfn: +46 320 20 57 95
eva.carlander@svanefors.se

Inköpansvarig / Purchasing Manager
Johanna Flyckt
Tfn: +46 320 20 57 49
johanna.flyckt@svanefors.se

Inköpsassistent / Purchasing Assistant
Hanna Roos
Tfn: +46 320 20 57 45
hanna.roos@svanefors.se

SÄLJARE/SALESPERSON

Västra Sverige
Urban Linuzon
Tfn: +46 708 825 711
urban@rospigg.se

Inger Svanhäll
inger@svanefors.se

Södra Sverige
Per Larson
Tfn: +46 705 792 766
per@svanefors.se

Mellan Sverige
Susanne Rimpi
susanne@svanefors.se

Norra Sverige
Max Gustafsson
Tfn: +46 707 928 071
max.gustafsson@svanefors.se

Södra Norge
Anders Steinshaug
Tfn: +47 976 757 82
anders.steinshaug@svanefors.se

Linda Lysevoll
Tfn: +47 477 175 81
linda.lysevoll@svanefors.se

Berit Gangås
Tfn: +47 911 299 77
berit.gangaas@svanefors.se

Norra Norge
Rune Wenseth
Tfn: +47 907 390 15
rune.wenseth@svanefors.se

Finland Försäljning / showroom
Marketta Lahteenmaki
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki
Finland
Tfn: +358 407 201 130
marketta.lahteenmaki@svanefors.se

Norra Finland
Anu Järvinen
Tfn: +358 443 182 709
anu.jarvinen@svanefors.se

Södra Finland
Riina Kalpala
Tfn: +358 503 782 903
riina@svanefors.se